Par Sporrong

Sporrong ir viens no senākajiem Ziemeļvalstu uzņēmumiem

2016. gadā mums apritēja 350 gadi. Viss aizsākās 1666.gadā ar jostu ražošanas darbnīcu netālu no Stokholmas. Šo jostu ražošanas darbnīcu dibināja meistars Henriks Grau (Henrik Grau). Pēc vairāku īpašnieku un nosaukumu maiņas 1842.gadā uzņēmumu pārņēma jostu ražošanas meistaru cunftes pēdējais meistars Karls Klāss Sporrongs (Carl Claes Sporrong), kurš uzņēmumu pārdēvēja savā vārdā.

Pēdējo 350 gadu laikā ir notikusi liela attīstība

Liekot lietā modernās tehnoloģijas, mūsu augsti kvalificētie meistari veic sarežģītus darbus augstākajā kvalitātē. Esam izgatavojuši un izstrādājuši dāvanas un goda zīmes dažādiem mērķiem, sākot no sporta zvaigžņu apbalvojumiem līdz uzņēmumu jubilejām un darbinieku atzinībām. Arī pēc 350 gadiem mūsu augstākās kvalifikācijas meistari prasmīgi izmanto mūsdienīgas augstākās metālapstrādes tehnoloģijas savienojumā ar prasmīgu amatnieku roku darbu.

Ražojam savā rūpnīcā

Ražošanas process notiek Sporrong rūpnīcā Igaunijā vai citviet pasaulē pie mūsu sadarbības partneriem. Sporrong ir pārstāvniecības Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Igaunijā un Latvijā. Nozīmīga mūsu darba daļa ir dizaina radīšanas process, kurā kopā ar pasūtītāju izveidojam unikālu produkta veidolu.

Kvalitāte un vide

Sporrong izmanto dokumentētu kvalitātes vadības sistēmu, kas atbilst SS EN ISO 9001:2015 standartam. Mūsu darbība ir sertificēta kopš 1999.gada. Tāpēc mēs spējam kontrolēt un nodrošināt, ka īstajā laikā tiek izgatavoti īstie produkti atbilstošā kvalitātē, to visu veicot ar lielāko atbildību.

Apkārtējās vides aizsardzības jautājumiem pēdējo gadu laikā tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība. Arī mēs, Sporrong, kopš 2008.gada, ievērojot standarta SS EN ISO 14001:2015 vides drošības prasības, sniedzam labāko, kas ir mūsu spēkos. Līdz ar to esam uzņēmušies saistības rūpēties par vides jautājumiem un pastāvīgi attīstīt Sporrong drošas vides principus.

Karaļnama Piegādātājs

Sporrong sadarbojas ar Zviedrijas karaļnamu kopš 1965. gada.

Agrāk karaļnamu apkalpoja vairāk nekā tūkstotis dažādu preču un pakalpojumu piegādātāju. Mūsdienās prasības ir stingrākas un ir atlikuši tikai 130 uzņēmumi, kam ir tiesības izmantot šo prestižo titulu.

Sporrong Metallfabrik